Nové postavy

11. října 2010 v 15:50 | Dorry fiDorka |  The Vampire Diaries/Upíří deníky

V Mystic Falls se opět dočkáme nových postav. V zatím nepojmenované deváté epizodě se dočkáme Luka - nového 17letého černošského studenta, který požádá Bonnie a Jeremyho, aby ho provedli po okolí. Později se baví s Bonnie o jejím příjmení a o tom, jestli něco neví o čarodějnicích ze Salemu. Jeremy mu vypráví o disertační práci o čarodějnicích, kterou kdysi psal jeho otec. A aby těch postav nebylo málo, dočkáme se i otce Luka - 38letého Joanese, který bude mít mnoho společného s Alaricem - například oba milují dějepis.
Dále se v sedmé či osmé epizodě dočkáme dvou upírů - Lucy a Phillipa. Lucy je stará Katherinina známá, měla by unést Elenu (SPOILER:
Nezabije ji, ale někdo ano/se chystá.), ale to jen proto, aby nalákala Phillipa, který v minulosti chtěl Katherine. Momentálně se nic bližšího ani obsazení postav neví. Můžete si být ale jisti, že jakmile to zjistíme, budeme vás informovat.
A můžeme vám prozradit, že se dočkáme retrospektivy, a sice Katherine v roce 1490, kdy bychom se měli dozvědět Katherinin původ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama