Ach ty sny...

25. září 2017 v 14:13 | Veronika Dorry |  <<Blbůstky>>
Tož zdravím vás :)

Občas se to snad stane každému. To se tak ráno probudíte ze šokujícího snu a ten vás pak doprovází celí den. V práci se soustředíte na to, co máte, snad jen z poloviny. Jako velký kamarád je po vaší levici hrnek s kávou a po pravé ruce "zmizík" na vaše případné překlapy v textu, který píšete ručně.

Tak ono se to nezdá.... Ne každý ve snu skáče z balkonu, aby mohl létat, že... Mně se to zdává poměrně často, létání. Letím nahoru, jako bych snad vzduchem plula. Nakonec narazím na elektrické vedení, dostanu takovou ránu, až mě to bolí a spadnu. Jestli jste se pozastavili, jak mě může něco ve snu bolet, sama to nechápu. Ale bolí.

Největší pecka byla, co se mi zdálo posledně. Skočil na mě pes a poškrábal mě na hrudi. Ráno jsem se probudila a ejhle, já měla doškrábaná prsa.. magořina, co?.. Občas si tak připadám...

Hororové sny se občas dostaví taky. To si někdy říkám, že by byl dobrý film.. ale vidět kamarády, jak mi za živa stahují z kůže, není zrovna příjemný pocit. Asi bych si měla zajít k doktorovi, aby se mi koukl do hlavy, na ty mé myšlenkové pochody.

Já bych ale přísahala, že blázen nejsem! :D

No a nakonec bych se zaměřila na nevěru ve snu. Ať se nám to líbí nebo ne, podvádíme. Ve snu se nám zjevují osoby, se kterýma máme "sexuální" sny, přičemž je nemusíme vůbec znát.
To se mi stává často. Neznámí obličej, ale ve snu bych na něm oči mohla nechat.
Nebo také naopak lidi, které nenávidíme a nikdy bychom si o ně ani kolo neopřeli! A v mém snu je najednou nahej... no fuj...
Co potom lidi, po kterých tajně toužíme. Mmm... O:)

Ráno se probudím a kroutím nad svojí fantazii hlavou.

Se pak nedivte, že mám tohle jako můj debilníček. Někam si ty pocity vypsat musím :D. Člověk by jinak zešílel :D...

Co vy, máte taky takové perličky ze snu?

Dyštak se pochlubte, budete li mít chuť ;)...

Dík a čau

Dorry
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama